الو خیاط

شرایط و قوانین


قوانین و مقررات استفاده از الوخیاط

ماده ۱ - تعاریف

    شرکت: موسسه خدمات هوشمند ماهر که نسبت به ارائه خدمات نرم افزاری آنلاین الوخیاط اقدام می‌کند.

    اَلو خیاط: سامانه ای است که توسط شرکت به منظور ارسال درخواست و پیشنهاد، به ترتیب از سوی کاربر خدمت گیرنده و کاربر خدمت دهنده راه اندازی شده است.

    کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی است اعم از خدمت دهنده و خدمت گیرنده که از راه اینترنت به وب سایت یا اپلیکیشن های الوخیاط متصل شده و از خدمات نرم افزاری الوخیاط بهره مند می‌شوند.

    کاربر خدمت گیرنده: شخصی حقیقی یا حقوقی است که به وبسایت یا اپلیکیشن های الوخیاط به منظور ارسال درخواست خدمت متصل شده است.

    کابر خدمت دهنده: شخصی حقیقی یا حقوقی است که به منظور ارسال پیشنهاد ارائه خدمت در اپلیکیشن حرفه ای های الوخیاط ثبت نام کرده است.

    اعتبار: مبلغی است که کاربران خدمت دهنده به منظور استفاده از خدمات الوخیاط در حساب کاربری خود دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانۀ بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب و یا درگاه پرداخت اپلیکیشن الوخیاط طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

ماده ۲ - حساب کاربری

    1-2- تمامی کاربران با ثبت نام در الوخیاط و همچنین با هر بار استفاده از خدمات الوخیاط، می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری الوخیاط را به صورت کامل مطالعه کرده‌ و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از وب سایت و اپلیکیشن های الوخیاط به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

    2-2- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وب سایت یا اپلیکیشن الوخیاط وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.

    3-2- هر شخص حقیقی یا حقوقی با توجه به مدارک هویتی می‌تواند تنها یک حساب کاربری به عنوان کاربر خدمت دهنده در سایت و اپلیکیشن الوخیاط داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور در الوخیاط اقدام نماید.

    4-2- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن یا وب سایت الوخیاط انجام می‌شود به عهدۀ کاربران، بنا به مورد، است.

    5-2- کاربران خدمت دهنده حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات الوخیاط متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

ماده ۳ - شرایط استفاده

    1-3- با استفاده از خدمات الوخیاط کاربران می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از الوخیاط برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.

    2-3- با استفاده از خدمات الوخیاط کاربران می‌پذیرند که هیچ نوع رابطۀ کارگر و کارفرمایی بین شرکت و خدمت دهندگان وجود ندارد و شرکت به هیچ وجه کارفرمای خدمت دهنده نیست و نخواهد بود. لذا هیچ گونه رابطۀ حقوقی متضمن تبعیت خدمت دهنده از شرکت وجود ندارد و در این زمینه هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نیست. شرکت به عنوان ارائه کننده خدمات نرم افزاری آنلاین الوخیاط برای ارسال درخواست های خدمت و پیشنهاد انجام خدمت در نقش تسهیل گر ارتباط بین کاربرانش، سعی می‌کند تا با استفاده از فناوری روز کیفیت این ارتباط را ارتقاء بخشد و همواره در این راستا تلاش می‌کند. اما در عین حال هیچ نقشی در توافق صورت گرفته بین کاربران برای انجام خدمتی خاص ندارد و کلیه توافقات، مذاکرات، قیمت‌گذاری‌ها و قراردادهای احتمالی در ارتباط مستقیم خدمت گیرنده و خدمت دهنده است که انجام می‌شود؛ لذا تمامی مسئولیت ناشی از پذیرش پیشنهاد خدمت دهنده بر عهده خدمت گیرنده بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفری، ناشى از توافقات صورت گرفته ندارد.

    3-3- کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات الوخیاط به صورتی که به الوخیاط صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات الوخیاط در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت اقدام نمایند، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

    4-3- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

    5-3- کاربر خدمت دهنده می پذیرد که اعتبار حساب او، چه به صورت اعتبار هدیه ایجاد شده باشد و چه با پرداخت از طریق سامانۀ بانکی، کارت‌های عضو شبکۀ شتاب و یا درگاه پرداخت اپلیکیشن و سایت الوخیاط، فقط برای استفاده از خدمات الوخیاط قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه به هیچ صورت دیگری وجود ندارد.

    6-3- کاربران می‌پذیرند الوخیاط خدمات نرم افزاری آنلاین برای ارسال درخواست های خدمت و پیشنهاد انجام خدمت است. در الوخیاط کاربر خدمت دهنده مختار است درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند. همچنین کاربر خدمت گیرنده مختار است پس از ارسال درخواست خدمت و مشخص شدن خدمت دهنده، خدمت را گرفته یا انصرایف دهد.

    7-3- کاربران می‌پذیرند که شرکت با هدف بهینه سازی الوخیاط و در راستای بهبود ارائه خدمات نرم افزاری و کسب و کاری، به کلیه اطلاعات آنها و همچنین گفتگوهای‌شان در پیام‌رسان داخلی پلتفرم الوخیاط دسترسی داشته و برای نگهداری و تحلیل داده‌های مربوط به آنها به طور کامل مختار است.

ماده ۴ - هزینه ها و پرداخت ها

    1-4- کاربر خدمت دهنده می‌پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که وی به منظور افزایش اعتبار به شرکت می‌پردازد وجود ندارد.

    2-4- کاربر خدمت دهنده می‌پذیرد هزینۀ ارسال پیشنهاد خدمت از طرف شرکت مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن نمی تواند اعتراضی نسبت به این هزینه داشته باشد. بدیهی است از آنجایی که کاربر خدمت‌دهنده مجاز به عدم پذیرش هزینۀ اعلام شده از سوی شرکت می‌باشد، در صورت قبول و به همین منظور کاربر مذکور با قبول این شرایط و مقررات به شرکت اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ شرکت را از محل اعتبار کاربری خود، اعطا می‌نماید.

ماده ۵ - مسئولیت الوخیاط

    1-5- شرکت با تمام امکانات خود از جمله پشتیبانی تلفنی و فرایند رسیدگی به شکایات و فرایند میانجیگری، تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات الوخیاط بین کاربران، و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها تلاش می‌کند.

    2-5- شرکت با استفاده از انجام نظرسنجی از کاربران خدمت گیرنده در پایان انجام خدمت تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

    3-5- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

    4-5- چنانچه هر یک از کاربران الوخیاط در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق فرایند رسیدگی به شکایات الوخیاط مطرح کنند و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

    5-5- مسئولیت الوخیاط فقط در فرضی است که ارسال درخواست خدمت یا ارسال پیشنهاد انجام خدمت، در الوخیاط و بصورت نرم افزاری انجام شده است. اگر به هر نحوی توافق خدمت دهنده و خدمت گیرنده که در الوخیاط ثبت نام کرده اند برای انجام کار در خارج از الوخیاط انجام شود، هیچگونه مسئولیتی را متوجه شرکت نمی‌کند.

ماده ۶- مسئولیت کاربران

    1-6- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی و قوانین مدنی باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.

    2-6- هرگونه اقدامی از سوی کاربر خدمت دهنده که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های شرکت شود تخلف از شرایط قانونی تلقی خواهد شد. شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر خدمت دهنده را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

از خدمات با امنیت استفاده کنید

    با در نظر گرفتن ملاحظات کامل ایمنی و حریم شخصی از خدمات خدمت دهنده‌ها استفاده کنید.

    هرگز پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید.

    در صورت امکان، پس از تکمیل خدمات، خدمت ارائه شده را ارزیابی نمایید.

    با اطلاع دادن سطح رضایت خود از خدمات ارائه شده، به ما در ارزیابی عملکرد خدمت دهندگان کمک کنید تا بتوانیم همواره بهترین خدمت دهندگان را به شما معرفی کنیم.

احتیاط کنید:

    الوخیاط تلاش می کند تا بهترین کیفیت را همراه با مناسب‌ترین قیمت‌ها معرفی کند. اما گاهی کیفیت خدمات قیمتی بیشتر می طلبد. پس به هنگام دریافت خدمت به اطلاعاتی که الوخیاط از خدمت دهنده منتخب در اختیار شما قرار می دهد توجه کنید.

    از دادن اطلاعات افزون بر چیزی که برای ارائه خدمات لازم است به خدمت دهندگان خودداری کنید.

    با وجود همه احتیاط‌های لازم که در مورد انتخاب خدمت دهنده به کار می‌بندید از تنها گذاشتن کودکان و افراد کم توان با آن‌ها خودداری کنید.

به خاطر داشته باشید:

    در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا ،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

    الو خیاط مختار است در هر لحظه و در صورت صلاحدید متن قوانین موجود در این صفحه را ویرایش کند و کاربر الو خیاط موظف است همیشه از آخرین تغییرات این صفحه باخبر باشد .